Юрій Загородній. Фото - ZIK

Глава миколаївської ОПЗЖ виявився одним з підписантів, які вимагали у Конституційного суду скасувати антикорупційні реформи

Скандальне рішення про фактичне блокування системи електронного декларування в Україні Конституційний суд прийняв за поданням 47 депутатів Верховної Ради від “Опозиційної платформи – за життя” та партії “За майбутнє”.

Про це повідомляє Преступности.NET, посилаючись на “Новое время”. Двоє з цих депутатів, що представляють ОПЗЖ, пов’язані з Миколаєвом.

Олег Волошин є уродженцем Миколаєва, а Юрій Загородній очолює партійну організацію ОПЗЖ в Миколаївській області. Він же очолює список партії на виборах в Миколаївську обласну раду.

Читайте також: У Миколаєві проголосували менше 30% містян

Звернення нардепів було подано до Конституційного суду 4 серпня 2020 року. У ньому депутати просили суд розглянути конституційність окремих положень Кримінального кодексу, Цивільного процесуального кодексу, а також низки законів (Про запобігання корупції, Про прокуратуру, Про Національне антикорупційне бюро України, Про Державний бюро розслідувань, Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів).

Нардепи стверджували в своєму поданні, що обов’язок декларувати майно – в т.ч. чиновниками, депутатами і членами їх сімей – порушує їхні базові права, гарантовані Конституцією України.

Дивіться також: Місцеві вибори-2020: як проголосували кандидати в мери Миколаєва

Нагадаємо, керівник Миколаївської обласної партійної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя», народний депутат України Юрій Загородній заявив, що він та організація не збираються підтримувати кандидатуру Артема Ільюка на пост Миколаївського міського голови.

Невдовзі стало відомо, що політична партія «Опозиційна платформа – За Життя» висунула Владислава Чайку в кандидати на вибори мера Миколаєва.

У свою чергу, Чайка вийшов до другого туру виборів міського голови Миколаєва, набравши 29,27% голосів. Лідером виборів став діючий мер Олександр Сєнкевич з 38,9% підтримки містян.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram