Місцеві вибори-2020: як проголосували кандидати в мери Миколаєва

Місцеві вибори 2020 року відбуваються в нових карантинних умовах: виборці приходять у масках і з власними ручками. На вході до виборчої дільниці – перевірка температури та дезінфекція рук.

Кандидати в мери Миколаєва проголосували на своїх виборчих дільницях зранку, передають кореспонденти телеканалу “МАРТ”.

Олександр Сєнкевич голосує на дільниці, яка розміщена в школі № 28. Туди приходить із дружиною Катериною та дітьми. Бюлетені отримує не одразу – через карантинні обмеження доводиться постояти в черзі. Після голосування виходить до журналістів.

Думаю, що все повинно пройти добре. У будь-якому разі, головне, щоб сьогодні всі прийшли і зробили свій вибір, незалежно від того, за кого вони вирішили голосувати. Бо сьогодні визначальний день на наступні 5 років, – каже Олександр Сєнкевич.

Читайте також: “Опитування Зеленського”: людей не змушують голосувати

Зранку на свою дільницю приходить і Юрій Гранатуров. Його супроводжують члени команди. Черг на вході немає, тож після вимірювання температури, депутат отримує свої бюлетені.

Я просто впевнений, що сьогодні вирішальний день для змін в органах місцевого самоврядування. Ніколи не було в нашій країні такого ажіотажу з приводу місцевих виборів. Його принесла децентралізація, – коментує Юрій Гранатуров.

Опівдні голосувати приходить Тетяна Домбровська. З нею – діти. Це її перші вибори як кандидата в мери. Біля дільниці доводиться постояти в черзі. На обличчі маска, температура 36,6. Отримувати бюлетені Тетяна йде разом із дітьми, до кабінки заходить одна.

У мене чудовий настрій. Я задоволена тим, що сьогодні є право вибору у всіх. Право вибору в миколаївців, право вибору в жителів інших регіонах нашої країни. Я сподіваюсь, що сьогодні є цей шанс і кожен ним скористається, – говорить Тетяна Домбровська.

Нагадаємо, глава Національної поліції України Ігор Клименко повідомляє, що місцеві вибори в Україні в цілому проходять спокійно, без серйозних інцидентів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram