ФОТО: з відкритих джерел

У Верховній Раді хочуть знизити податок на зарплату

Зменшення податкового навантаження на фонд оплати праці допускає депутат Верховної Ради і голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Про це він повідомив в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає Діло з посиланням на Українські Новини. За його словами, якщо вдасться це зробити, то Україна отримає потужний поштовх для публічних фінансів і розвитку.

Читайте також: Єврокомісія хоче встановити адекватну мінімальну зарплату в країнах ЄС

“Я переконаний, що з сьогоднішнім рівнем оподаткування доходів ми повинні пройти цю кризу. Надалі, я переконаний в тому, що ми повинні розглянути можливість зменшення навантаження на фонд оплати праці, щоб вивести в білу зарплати. Одночасно необхідно унеможливити ухиляння від сплати податків з зарплати через сплату єдиного податку”, – сказав він.

Раніше повідомлялось про те, що в Україні з 2021 року можуть різко збільшити податок на купівлю легкових автомобілів. Чинна редакція Податкового кодексу України (ПКУ) передбачає, що транспортний податок сплачують власники авто віком до п’яти років включно, середньоринкова вартість яких становить не менше 375 розмірів мінімальних заробітних плат.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram