“У вас только мыльные пузыри”: Кісельова посперечалась із Невінчанним на комісії з питань гласності

У середу, 3 березня, на комісії з питань законності та гласності депутат Олена Кісельова звинуватила Максима Невінчанного в тому, що він спекулює на емоціях людей, і назвала подібних депутатів “чмошниками”.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

На засідання комісії завітали батьки, які виступають проти переведення дитячих садків із самостійною організацією харчування під обслуговування КОПу. Їх активно підтримав депутат Невінчанний, який не є членом згаданої комісії, але щоразу приходить на її засідання.

Олена Кісельова запевнила батьків, що наразі про переведення дитсадків на централізовану організацію харчування не йдеться, тож їм нічого переживати

Максим Невінчанний продовжив розповідати батькам, що їх намагаються обманути. У цей момент Олена Кісельова не стримала емоцій.

-Максим, я, конечно, понимаю, что вы можете закат солнца вручную забахать, но, кроме слов, у вас только мыльные пузыри.

-Да, мыльные пузыри.

-Покажите себя в деле.

Далі Олена Кісельова звернулась до всіх присутніх:

При всей моей толерантности, я ненавижу людей, которые тупо спекулируют на эмоциях других. Вот извините меня, все слушают? Я скажу честно, для меня это чмошники. Не зная матчасти, бороться за справедливость – это утопия. Мы изучаем все, работаем, а далі буде, – сказала Кісельова.

Варто зауважити, що кворум комісії не зібрався, тож депутати батьків вислухали, але рішень ніяких не ухвалювали.

Раніше, депутат Миколаївської міської ради Максим Невінчанний назвав “дебільним” Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Інцидент стався на засіданні постійної комісії з питань ЖКГ.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram