У центрі міста працівники «ЕЛУ автодоріг» ремонтують зливову каналізацію

У центрі міста працівники «ЕЛУ автодоріг» ремонтують зливову каналізацію. Колодязь збудували ще 50 років тому, тож зараз він вже не здатен швидко пропускати воду.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «МАРТ».

Працівники комунального підприємства «ЕЛУ автодоріг» розібрали колодязь зливової каналізації, яка проходить від вулиці Чкалова до Громадянської по проспекту Центральному. Він старий, був зібраний з цегли, тож вже не виконує своїх функцій.

За кілька годин комунальники дістали зі зруйнованого колодязя понад півтора куба цегли з мулом і сміттям. За словами комунальників, несправність зливової каналізації є розповсюдженою проблемою в місті, адже протягом останніх 30 років у Миколаєві не будували нових мереж.

Працівники «ЕЛУ автодоріг» постійно чистять ливнівки та намагаються не допустити підтоплень проїжджої частини. Обіцяють, після ремонту цей об’єкт матиме інший вигляд.

Загалом протяжність зливової каналізації у Миколаєві складає 56 км. Зливових решіток у місті налічується 2727, усіх їх щодня обслуговують комунальники, аби життя у місті було комфортним.

Нагадаємо, у Миколаєві волонтери будівельного добробату допомагають відновлювати будівлі після обстрілів.

Раніше повідомлялось, у Миколаєві міська влада обладнала Пункт Незламності у ліцеї №55.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram