У Миколаєві міська влада обладнала Пункт незламності у ліцеї №55

У Миколаївському ліцеї №55, що розташований у Заводському районі міста обладнали Пункт незламності та обігріву. Він розрахований на близько 100 осіб.

Чим даний Пункт відрізняється від інших подібних по Миколаєву, дивіться у сюжеті. 

Просторе тепле приміщення, затишна атмосфера, точки електроживлення, а также потужне обладнання для обігріву. Так виглядає Пункт незламності, який розгорнули у Миколаївському ліцеї №55, що в Заводському районі. У разі чергового блекауту місцеві мешканці зможуть тут відігрітися, зарядити свої гаджети, зв’язатися з близькими і перечекати незгоди, які приносить війна.

У школі також облаштували кімнату для матері і дитини. Тут є все необхідне, аби жінка з немовлям почували себе максимально комфортно.

Якщо комусь з відвідувачів Пункту незламності стане зле, є кімната домедичної допомоги. Директор закладу Дмитро Васильков запевняє, у такій ситуації ліцей надасть першу домедичну допомогу до прибуття швидкої.

Також у спортивній залі ліцею розгорнули і пункт обігріву для людей. В разі перебоїв з опаленням, пункт зможе прийняти 75 людей.

Новий дизельний генератор потужністю 8 кіловат, яким заклад забезпечила міська влада, закриває всі потреби Пункту незламності. Дмитро Васильков згадує, у день масового блекауту за допомогою до Пункту незламності у 55-му ліцеї звернулося понад ста людей.

Наразі цей Пункт незламності та обігріву на 100 відсотків готовий до роботи, якщо в цьому буде нагальна потреба. У Пункті щодня чергують працівники поліції, аби на локації не порушували правопорядок.   

Нагадаємо, на випадок можливого блекауту на території Миколаївщини Державна служба з надзвичайних ситуацій розгорнула 38 Пунктів незламності.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram