У Центральному районі Миколаєва заасфальтували Інгульський провулок

У Центральному районі триває робота з ремонту вулиць приватного сектору. Заасфальтоване дорожнє покриття з’явилось в провулку Інгульському, що в Ракетному Урочищі.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Голова адміністрації району Олександр Береза каже, ще кілька днів тому тут була ґрунтовка з вибоїнами та болотом в дощову погоду.

Це треба було побачити, приїхати на цю вулицю до того як тут з’явилось асфальтове покриття. Тут була ґрунтова накатана дорога і вона була з ямами, з камінням та таке інше. Зараз вже закінчуємо стелити новий асфальт, – каже чиновник.

Мешканці неодноразово звертались до голови адміністрації Центрального району з проханням зробити дорогу біля їх осель. І в минулому році вдалось винайти кошти на ремонт дороги.

Замовили проєктно-кошторисну документацію, зробили бюджетну пропозицію, вона пройшла сесію, її затвердили. І вже в цьому році виконуємо ці роботи, – каже Олександр Береза.

Згідно з проєктом заасфальтували півтори тисячі квадратних метрів. Вартість робіт один мільйон 470 тисяч гривень. Підготовчі роботи в провулку розпочались тиждень тому, каже Олександр Береза. Спочатку підготували за допомогою грейдера та екскаватора полотно майбутньої асфальтової дороги, далі все засипали щебенем після чого на ремонтні роботи вийшла техніка з укладання асфальту.

Нагадаємо, житлово-комунальне підприємство «Бриз» з травня минулого року відремонтувало понад 10 тис. кв. метрів крівлі в багатоповерхівках.

Раніше повідомлялось, у Центральному районі на вулиці Потьомкінській капітально відремонтували міжквартальні проїзди біля будинку № 5.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram