ЖКП «Бриз» за рік відремонтувало понад 10 тисяч кв.м. крівлі

Житлово-комунальне підприємство «Бриз» з травня минулого року відремонтувало понад 10 тис. кв. метрів крівлі в багатоповерхівках.

Ідеться про будинки, які обслуговує саме ця управляюча компанія. Роботи виконували у висотках, що найбільше потребували ремонту.

ЖКП «Бриз» виконує роботи поточного ремонту крівлі за заявками мешканців. Останнім часом дуже багато заявок мешканців стосуються саме поточного ремонту дахів, каналізації, дуже просять виконати роботи на горішніх поверхах. Адже під час дощу їх дуже сильно затоплює, виникає замикання проводки, затоплює кути, – розповів заступник директора ЖКП «Бриз» Ігор Кізюн.

Від вологи в квартирах мешканців утворюється пліснява, виникають неприємні запахи. Саме в таких будинках першочергово виконують ремонтні роботи крівлі. Це дах будинку на вулиці Крилова, 15. Тут замінили 330 квадратних метрів крівлі. В роботі ремонтники використовують сучасний матеріал – акваізол. Він більш стійкий до таких природних явищ як вітер та волога.

Окрім іншого, гарантійний термін його щонайменше 10 років. Поточні роботи з ремонти крівлі триватимуть доки це дозволяють погодні умови.

Нагадаємо, у Центральному районі на вулиці Потемкінській капітально відремонтували міжквартальні проїзди біля будинку № 5.

Раніше повідомлялось, на вулиці Павла Ходченка поруч зі школою № 61 капітально відремонтували ділянку дороги в 1300 квадратних метрів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram