Верховна Рада України / Фото з відкритих джерел

У “Слузі народу” пропонують відмовитися від сезонного переведення часу

Перший заступник Голови Верховної Ради Руслан Стефанчук зареєстрував законопроєкт “Про обчислення часу в Україні”.

Про це пише Рубрика.

Він зазначив, що доведено: щорічний перехід на літній час і повернення на поясний негативно впливає на здоров’я людей — погіршується самопочуття, знижується працездатність, спостерігається значне загострення хронічних хвороб.

“Прийняття закону забезпечуватиме стабільний природній цикл життєдіяльності людини, сприятиме покращенню стану здоров’я і підвищенню працездатності населення. Крім того, проект закону спрямований на протидію агресії з боку Російської Федерації”, — аргументував Перший заступник глави парламенту.

Читайте також: В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

Як відомо, на тимчасово окупованих територіях України протиправно встановлений час держави-агресора — Російської Федерації. Отже, на переконання Стефанчука, закріплення на всій території України єдиного київського часу дасть змогу зміцнити наші безпекові позиції та сприятиме деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Крім цього, законопроєкт сприятиме євроінтеграційним прагненням України. Адже 84 відсотки жителів країн ЄС віддали голоси за скасування переходу на літній та зимовий час, що було підтримано Європейським парламентом.

Раніше повідомлялось, що керівництво ВМС України хоче будувати військові кораблі у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram