Фото: Служба зі зв'язків з громадськістю Командування ВМС Збройних Сил України.

Керівництво ВМС України хоче будувати військові кораблі у Миколаєві

Командувач Військово-Морських Сил України Олексій Неїжпапа провів у Миколаєві конференцію з керівниками судноремонтних і суднобудівних підприємств країни.

Захід відбувся на базі Навчального центру ВМС ЗС України, повідомляє служба зі зв’язків з громадськістю Командування ВМС Збройних Сил України.

Метою зустрічі стало обговорення переходу з наступного року українських ВМС до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу. Серед запрошених учасників конференції були присутні керівники судноремонтних та суднобудівних підприємств, керівники провідних підприємств з ремонту корабельного озброєння та обладнання, які отримали змогу почути відповіді на актуальні питання щодо подальшої співпраці з кораблебудівною промисловістю. З боку національного флоту долучились до обговорення поточних проблемних питань керівники відповідних структур Командування українських ВМС.

Результати проведеної роботи з відновлення корабельного складу ВМС ЗС України дозволили підійти до переходу від закупівлі окремих послуг з ремонту корабельного обладнання до закупівлі послуг з комплексного ремонту корабельного складу, – зазначив контр-адмірал Олексій Неїжпапа, – з заводу має вийти бойова одиниця, яка спроможна виконувати бойову задачу. Я вважаю, що саме такий підхід надає змогу сформувати кластер кораблебудування тут – в Миколаєві. Військово-Морські Сили Збройних Сил України повністю виконують зобов’язання за укладеними договорами та вчасно проводять розрахунки за надані послуги, – додав він.

Фото: Служба зі зв’язків з громадськістю Командування ВМС Збройних Сил України.
Фото: Служба зі зв’язків з громадськістю Командування ВМС Збройних Сил України.

Також керівник національного флоту звернув увагу присутніх на зміни законодавства України в галузі закупівлі послуг з ремонту озброєння та військової техніки, які вступають в дію з наступного року та на факт відчутного збільшення фінансування потреб українських ВМС з боку держави протягом останніх двох років. По завершенню конференції гостей було ознайомлено з матеріально-технічною базою, яка використовується для підготовки військових моряків.

Нагадаємо, 9 квітня, на Миколаївському суднобудівному заводі завершили ремонт і спустили на воду малі броньовані артилерійські бронекатера «Вишгород» та «Нікополь». 

Як відомо, уряд Великобританії дасть Україні в позику 1,25 мільярда фунтів на переоснащення ВМС України сучасними ракетними катерами та будівництво портової інфраструктури для базування кораблів в Очакові.

Раніше повідомлялось, 5 вересня в Одесі на території Практичної гавані відбулося урочисте прийняття до складу Військово-Морських Сил ЗС України малого броньованого артилерійського катеру “Костопіль”. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram