Державний прапор на будівлі ВРУ

В Україні затвердили стратегію національно-патріотичного виховання

У влади викликає занепокоєння готовність громадян до захисту України зі зброєю в руках – 60,2% респондентів не мають таких намірів.

Кабінет міністрів затвердив план реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання на 2020-2025 роки і схвалив концепцію Державної цільової соціальної програми національно-патріотичного виховання на цей період. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов, пише Biz Ua.

“Метою цих актів є розвиток цілісної загальнодержавної політики національно-патріотичного виховання; налагодження міжрегіональної та міжвідомчої взаємодії у сфері національно-патріотичного виховання з метою утвердження єдиної національної системи цінностей”, – заявив Немчінов.

За його словами, у результаті тривалого ігнорування і неврегульованості питань національно-патріотичного виховання в українському просторі спостерігається ряд негативних явищ, які створюють реальні і потенційні загрози національній безпеці у воєнній, гуманітарній, соціальній, економічній, внутрішньополітичній та інших сферах.

Дивіться також: У краєзнавчому музеї відбувся конкурс малюнків «Врятуй солдатську долю від забуття»

Ці проблеми мають комплексний характер і не можуть бути вирішені на рівні окремих державних органів або регіонів. Їх усунення потребує збалансованої політики та з’єднання діяльності держави і громадянського суспільства.

Раніше Голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що він вважає прийнятною легалізацію проституції у державі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram