Голова Національної поліції України Ігор Клименко. Фото - Діло

Голова Нацполіції підтримує легалізацію проституції в Україні

Голова Національної поліції України Ігор Клименко вважає прийнятною легалізацію проституції у державі, проте стверджує, що про дозвіл на зброю та наркотики говорити ще зарано.

Про це повідомляє Діло з посиланням на РБК-Україна.

За словами правоохоронця, якщо влада зуміє законодавчо визначити правила для проституції, то можна більш конкретно про це розмовляти.

“Але це має бути широка громадська дискусія. Я не боюся про це сказати, тому що ця проблема існувала, існує і буде існувати в усьому світі. І Україна тут не виняток”, – сказав Клименко.

Що ж стосується зброї, то він вважає, що розмовляти про це можна лише після закінчення війни на Донбасі. У якості аргументу він навів статистику Нацполіції по щотижневій вилученій зброї.

Читайте також: В Миколаєві прикордонник торгував наркотиками: в його домі знайшли бойові набої

У питанні наркотиків голова Нацполіції дотримується думки, що вживання марихуани в медичних цілях має бути чітко визначено законом.

“Але на сьогодні будь-яка легалізація дасть можливість медичним корпораціям під цю марку зробити певні речі або дії, які потім позначаться на наших дітях”, – додав Клименко.

Нагадаємо, у Миколаєві виник конфлікт між пасажиром та водієм маршрутки, бо той не віддав решту з оплати за проїзд. Обурений пасажир почав лаятися. Потім обидва вийшли з мікроавтобуса, де зловмисник дістав пістолет, погрожував ним та здійснив постріл.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram