У “Слузі народу” пропонують ввести штрафи за пропаганду гомосексуалізму

Народні депутати з фракції “Слуга народу” Георгій Мазурашу та Олена Лис пропонують ввести адміністративну відповідальність за пропаганду гомосексуалізму і трансгендеризму в Україні.

Відповідний законопроект №3917 зареєстровано в парламенті, повідомляється на сайті Верховної Ради, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Автори законопроекту пропонують внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо відповідальності за пропаганду гомосексуалізму і трансгендеризму.

Законопроект пропонує розширити Кодекс новою статтею “Пропаганда гомосексуалізму чи трансгендеризму, що може негативно вплинути на фізичне або психічне здоров’я, моральний або духовний стан і розвиток людини”.

Депутати пропонують штрафувати громадян за пропаганду гомосексуалізму або трансгендеризму в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а юридичних осіб – у розмірі трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Партійний осередок «Слуги народу» відкрили у Миколаєві

Згідно із законопроектом, публічна пропаганда гомосексуалізму або трансгендеризму, яка виражається в публічній демонстрації способу життя осіб, що мають одностатеві сексуальні відносини або ідентифікують себе зі статтю, протилежною їхній біологічній орієнтації та поведінці, тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Пропаганда гомосексуалізму чи трансгендеризму, що може негативно вплинути на фізичне або психічне здоров’я, моральний або духовний стан і розвиток людини, службовою або посадовою особою, а також сприяння такій пропаганді, – тягне за собою накладення штрафу в розмірі восьми тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, – ідеться в законопроекті.

Як наголошується в пояснювальній записці до законопроекту, його мета – посилення охорони сім’ї, дитинства, материнства та батьківства на законодавчому рівні.

Нагадаємо, народний депутат України Давид Арахамія розповів про заплановане будівництво підземного переїзду під залізничною дорогою у Корабельному районі Миколаєва.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram