Партійний осередок «Слуги народу» відкрили у Миколаєві

У вівторок, 23 червня, у розважальному комплексі «Ushuaia» відбулось представлення очільника Миколаївської обласної партійної організації «Слуга народу» і голови штабу партії у Миколаєві.

У розважальному комплексі «Ushuaia» голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко представив очільника Миколаївської обласної партійної організації Давида Арахамія.

Новопризначений голова регіонального осередку розповів про формування партійних списків на місцеві вибори у Миколаївській області та підкреслив, наразі вони знаходяться на стадії підготовки. До формування списків місцевих кандидатів залучатимуть народних депутатів від Миколаївщини.

Дивіться також: Олександр Сєнкевич йтиме на місцеві вибори з “Пропозицією”

Зі слів очільника Миколаївської обласної партійної організації, всі кандидати проходитимуть своєрідну перевірку, щоб скласти, так званий, психологічно-соціальний портрет кандидата.

Арахамія також представив голову штабу обласної партійної організації у Миколаєві, ним став Віталій Кім.

А от на запитання, хто з діючих депутатів Миколаївської міськради і облради будуть у команді «Слуги народу», представники партії кажуть, пропозицій надходило чимало, але прізвища назвати не готові.

Нагадаємо, лідери партії “Слуга народу” завітали до Миколаєва. 23 червня Олександр Корнієнко та Давид Арахамія презентували обласну організацію партії “Слуга народу”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram