Перша десятка “Слуги народу” на місцевих виборах у Миколаївській області буде відома у найближчі тижні

Лідери партії “Слуга народу” завітали до Миколаєва. 23 червня Олександр Корнієнко та Давид Арахамія презентували обласну організацію партії “Слуга народу”.

На представленні було відзначено, що списки кандидатів від «Слуги народу» на місцевих виборах у Миколаївській області знаходяться на стадії формування. Попри сподівання журналістів, першу десятку “Слуги народу” в області не розкрили.

Хочу вас розчарувати, сьогодні відповідей на ці питання не буде. Вони будуть протягом трьох тижнів Мажоритарники також беруть участь у формування списку. Депутати на округах добре розуміють ситуацію і добре обізнані про ситуацію. Можуть більш менш адекватно оцінити ціннісну шкалу кандидатів з ціннісною шкалою нашої партії, – сказав Давид Арахамія.

На запитання про можливого кандидата на посаду міського голови Миколаєва від президенської політичної сили, представники партії “Слуги народи” відповіді не дали.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський записав відеозвернення до далекобійників. У ролику глава держави назвав водіїв “засранцями”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram