Фото: Служба автомобільних доріг у Миколаївській області

У Службі автодоріг Миколаївщини попросили прибрати білборди з придорожньої частини до 1 березня

Виконанню ремонтно-будівельних робіт на дорогах Миколаївської області заважають білборди. Служба автомобільних доріг попросила власників таких об’єктів прибрати їх до 1 березня, або дорожними демонтують їх самотужки.

Відповідне звернення установа опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Під час виконання капремонту підходів до Миколаєва від села Весняне до храму Святого Миколая у Варварівці та від Тернівської кільцевої розв’язки до повороту на об’їзну міста Миколаєва дорожники планують виконати ряд робіт з розширення проїзної частини, укріпити узбіччя, влаштувати дренажні системи, встановити бар’єрне огородження та опори електроосвітлення тощо.

Згідно чинного законодавства право власності на земельну ділянку у межах смуги відведення автодороги належить Службі автодоріг. Крім того, терміни оренди цих рекламних конструкцій давно вичерпано. Відтак, у зв’язку з виробничою необхідністю та вимогами щодо безпеки дорожнього руху усі білборди, котрі потрапляють у зону безпосереднього ведення ремонтних робіт на підходах до міста Миколаєва мають бути якнайшвидше демонтовані, — зазначено у повідомленні.

Якщо власники таких бордів не приберуть їх до 1 березня самостійно, то їх демонтують дорожники. Згодом вони зберігатимуться на складах генеральної підрядної організації.

Також просимо виконавчі органи влади при видачі дозволів на розміщення об’єктів зовнішньої реклами вздовж автодоріг загального користування державного значення, в обов’язковому порядку погоджувати їх зі Службою автомобільних доріг у Миколаївській області, — додали у пресслужбі.

Нагадаємо, що 4 лютого стало відомо, що Первомайська прокуратура підозрює директора підприємства, яке виконувало ремонт дороги вулиці у Врадіївці, у заволодінні бюджетних коштів

Того ж дня Олександр Сєнкевич розповів деталі будівництва об’їзної дороги.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram