Олександр Сєнкевич розповів деталі будівництва об’їзної дороги

Для будівництва об’їзної дороги у Корабельному районі Миколаєва необхідно через Кабінет Міністрів вивести з лісового господарства частину території.

Про це повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич у ході прямого ефіру в соцмережах 3 лютого, пишуть НикВести.

Міський голова зазначив, що нова бетонна дорога буде збудована від траси М-14 до Корабельного району Миколаєва. Таким чином, можна буде повністю уникнути попадання вантажівок, що їдуть у порти, на проспект Богоявленський.

У такому разі, поворот із вулиці Космонавтів на проспект Богоявленський ліворуч буде заборонено.

Таким чином, фури не зможуть заїжджати на Богоявленський проспект, повертати на «перегін» і в Корабельний район, – зазначив мер.

Також він розповів, що наразі вирішується питання відведення частини лісу, де проходитиме дорога.

Дивіться також: «Велике будівництво» на Миколаївщині: результати роботи за рік

Ця робота робиться. Я дуже сподіваюся, що цього року ми закінчимо. Ця робота проводиться за програмою президента «Велике Будівництво» у цементобетоні. Тобто це буде бетонна дорога.

Цього тижня була нарада в облдержадміністрації, там частина цієї дороги проходитиме через ліс, і там потрібно ухвалою Кабінету Міністрів вивести частину лісового господарства для цієї дороги в портову зону на вулицю Айвазовського, – повідомив Олександр Сєнкевич.

Як відомо, поблизу Веселиново Миколаївської області триває капітальний ремонт мосту, розташований на 115 кілометрі автодороги Р-55 Одеса-Вознесенськ-Новий Буг.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram