«Велике будівництво» на Миколаївщині: результати роботи за рік

У Миколаївській облдержадміністрації обговорили відремонтовані дороги державного і місцевого значення, модернізовані школи, дитсадки та лікарні. Про результати роботи за урядовою програмою «Велике будівництво» в Україні та Миколаївській області зокрема розповів під час брифінгу заступник голови ОДА Ігор Кузьмін.

Про це йдеться у сюжеті телекомпанії «МАРТ».

За програмою «Велике будівництво» в Україні протягом 2021 року реконструювали та збудували 68 шкіл та 47 дитячих садків. У медичній галузі відремонтували 33 лікарні та ввели у експлуатацію 237 сільських амбулаторій. А от у транспортній галузі відремонтували 5 тисяч 100 кілометрів доріг державного значення та 2 тисячі 190 кілометрів трас місцевого значення.

У рамках цього проєкту було також відремонтовано 250 мостів, оновлено та збудовано 102 майданчики зважування під час руху. Це дуже важливе питання, оскільки до цього часу на території України діяли мобільні комплекси, що постійно створювало для недотримання перевізниками вимог вагового контролю, – розповів Ігор Кузьмін.

Транспортна сфера у Миколаївській області теж отримала оновлення. За 2021 рік на Миколаївщині збудували 128 кілометрів нових доріг державного значення. Серед них траса М-14, яка проходить через місто проспектом Героїв України, Н-14 Миколаїв-Кропивницький, та Н-11 Дніпро-Миколаїв. Окрім цього у області відновили 71 кілометр доріг місцевого значення. Також у рамках проєкту Миколаївщина отримала 5 WIM-систем, які зважують вантажівки на в’їзді у місто. Ігор Кузьмін каже, наразі це лише фундамент для подальшої роботи у цій сфері.

На дороги державного значення було спрямовано майже 2,5 мільярди гривень, які отримала Миколаївщина з державного бюджету, – додав заступник голови ОДА.

Медична сфера області теж отримала оновлення. За програмою у минулому році завершили реконструкцію онкологічного диспансеру. Також заклад отримав додаткове обладнання – УЗД-апарат, КТ та  рентген. Також Ігор Кузьмін наголосив, що у 2021 році продовжувались роботи з реконструкції сільських амбулаторій, тож на сьогодні введені у експлуатацію 8 з них.

Також побудовано і введено в експлуатацію приймальні відділення у лікарнях, які є базовими у медичному окрузі. Це 3163 квадратних метри для 5 приймальних відділень, – пояснив чиновник.

Завдяки програмі у області вдалося реконструювати 2 школи – у Вознесенську та Арбузинці. Тепер у гідних та сучасних умовах отримують знання майже 1200 дітей. Крім цього оновлення отримав і дитячий садок у Миколаєві, який налічує 255 вихованців. Для дозвілля дітей та дорослих у області з’явилися 2 модернізовані стадіони.

Це дає можливість нашим спортивним закладам, школам та дітям, які займаються спортом робити це на гідному рівні, – сподівається Ігор Кузьмін.

Побудований стадіон «Артанія» у Очакові став першим масштабним проєктом у місті. Другий – у Вознесенську. Серед планів облдержадміністрації на 2022 рік – потрапити до програми реконструкції аеропортів.

Нагадаємо, що 14 січня стало відомо про те, що Миколаївський міжнародний аеропорт планує взяти участь у програмі «Велике будівництво» наступного року. Про це говорили у облраді на засіданні комісії з етики.

Також 1 січня у облраді відзвітували про перебудову мосту на дорозі Н-24 Благовіщенське-Миколаїв неподалік міста Нова Одеса у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram