Яйця. Фото - Pixabay

У щоденному вживанні яєць знайшли смертельну загрозу, – дослідження

Яйця – відмінне джерело білка та інших поживних речовин. Крім того, цей продукт вважається одним з найпопулярніших в світі і входить до складу різних страв.

Багато людей навіть не замислюються про те, скільки яєць вони їдять. Нещодавно фахівці з’ясували, що щоденне вживання яєць може бути небезпечним, пише LadyHealth з посиланням на Eat This, Not That.

Так, провідні експерти в галузі охорони здоров’я з клініки Мейо заявили, що більшість здорових людей можуть без шкоди для здоров’я з’їдати до семи яєць на тиждень. Однак для людей з діабетом така кількість яєць може збільшити ризик розвитку серцевих захворювань.

Читайте також: У МОЗ розповіли, чи безпечно їсти крабові палички

Крім того, дослідження вчених з Університету Південної Австралії, університету Катару і Китайського медичного університету довели зв’язок яєць з діабетом. Виявилося, що ті, хто їв хоча б одне яйце в день, мали підвищений ризик діабету на 60%. При чому це явище було більше виражено у жінок, ніж у чоловіків. Причиною цього назвали високий рівень холестерину, який міститься в яйцях.

Багато праць вчених також довели, що вживання в їжу яєць, може підвищити ризик серцевих захворювань і смерті. Результати дослідження показали, що навіть для здорових людей велике вживання яєць може виявитися небезпечним. У зв’язку з цим вчені з клініки Мейо порадили не їсти яйця кожен день.

Читайте також: Молоко та насіння допоможуть активно схуднути

Також експерти назвали продукти, які мають схожий негативний вплив на серце і можуть збільшити ризик діабету. До них віднесли різні м’ясні делікатеси, кури гриль, солодкі соки і білий рис. Ці продукти також не рекомендується їсти кожен день.

Нагадаємо, що продукти, які мають велику поживну цінність, але при цьому містять щавлеву, яблучну і янтарну кислоти, які руйнують емаль зубів – це баклажани, кабачки, цукіні, патисони, а також щавель, болгарський перець і спаржа.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram