Молоко. Фото: pixabay.com

Молоко та насіння допоможуть активно схуднути

Організм людей потребує насичення мікроелементами – у швидкому схудненні допоможе вживання кальцію, заліза, йоду, натрію, калію і магнію.

Аби швидко досягнути прогресу при схудненні, дієтологи рекомендують додати у раціон різні компоненти та мікроелементи, повідомляє Країна Здоров’я.

Достатня кількість кальцію пришвидшує обмін речовин, що полегшує процес схуднення – він міститься у молоці та кисломолочних продуктах. Кальцій також дозволить зміцнити нервову систему і у достатній кількості знаходиться у молоці та кисломолочних продуктах.

Залізо дозволяє крові переносити кисень, що пришвидшує обмін речовин та дозволяє активно худнути. Міститься в червоному м’ясі та печінці. Риба, морепродукти та водорослі покращать роботу щитовидної залоли та врегулють роботу гормональної системи через основний компонент – йод.

Натрій і калій врегулюють водний баланс організму, при порушенні якого виникають набряки та з’являється зайва вага. Вони зустрічаються в картоплі, абрикосах, бобових та яйцях. Щодо магнію, то він дозволить побудувати м’язову тканину організму: чим більше в організмі м’язової тканини, тим більше він зможе спалити калорій. Магній міститься в насінні, а також бобових та горіхах.

Нагадаємо, що продукти, які мають велику поживну цінність, але при цьому містять щавлеву, яблучну і янтарну кислоти, які руйнують емаль зубів – це баклажани, кабачки, цукіні, патисони, а також щавель, болгарський перець і спаржа.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram