У рамках програми «Велике будівництво» відбудеться реконструкція другої частини МОК ДЮСШ

У рамках програми «Велике будівництво» відбудеться реконструкція другої частини Миколаївської обласної комунальної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Про це під час брифінгу розповів заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Олександр Трайтлі.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії” МАРТ”.

У минулому році було реконструйовано один зал спортивного закладу, який фактично займає половину самого комплексу. Наразі планується реконструкція другої частини об’єкту.

Плани в нас набагато амбітніші, ми плануємо реставрувати другу половину цього комплексу, побудувати там 25-ти метровий басейн і прибудувати ще низку споруд для того, щоб розширити можливості цього комплексу, – розповів Олександр Трайтлі.

Олександр Трайтлі каже, в даний час вже готова проєктно-кошторисна документація і в адміністрації шукають кошти, які дозволять приступити до  ремонтних робіт. І це не єдиний масштабний проєкт, на який чекають зміни вже цього року, розповів заступник голови ОДА.

В нас іще є така ініціатива, яка була підтримана громадськістю і нашим олімпійським чемпіоном Олександром Абраменком і тренером нашої збірної з фристайлу Максимом Нескоромним в частині реанімації нашого комплексу з фристайлу, – розповів Трайтлі. – Ми створили відповідну робочу групу, провели вже низку засідань, намітили дорожню карту.

За словами Олександра Трайтлі, завдяки співпраці керівництва облдержадміністрації з депутатами від Миколаївщини у Верховній Раді вдалось залучити в регіон 25 мільйонів гривень субвенцій з державного бюджету. Ці кошти вже спрямовані на ремонт спорткомплексу «Зоря».

Це дуже потужний спортивний комплекс в місті Миколаєві, який потребує значних капіталовкладень. В минулому році ми почали процедуру передачі цього комплексу на баланс міста і разом з керівництвом заводу “Зоря” передали цей комплекс. Були виділені ресурси із самого підприємства для того, щоб місто могло приступити до ремонту чаші басейну, який вже розпочався, – додав заступник голови ОДА.

Олександр Трайтлі в ході брифінгу зупинився на соціальних аспектах. З початку року близько 9 тисяч жителів Миколаївщини отримали матеріальну допомогу від обласної влади. Також Миколаївщина, за словами Олександра Трайтлі отримала субвенції від держави на розбудову денних центрів і притулків для людей, котрі постраждали від домашнього насильства. Миколаївські громади подали заявки до Міністерства з питань реінтеграції на придбання комунального житла для внутрішньо переміщених осіб. Згідно з програмою, 30% вартості житла оплачує громада, 70% – держава.

Олександр Трайтлі розповів, що найближчим часом почнеться будівництво житла для кримських татар, в рамках угоди, яку уклала Україна з Туреччиною. 14 липня Верховна Рада її ратифікувала.

В місті Миколаєві буде побудовано 200 квартир, відведена спеціальна земельна ділянка для такої забудови. Нами вже проведена попередня робота, створена відповідна робоча група, яка працює в цьому напрямку. Одним із плюсів, яким я вважаю буде для міста Миколаєва це те, що 10% житлового фонду буде передано у власність міста Миколаєва для забезпечення житлом соціально незахищених громадян, – повідомив Олександр Трайтлі.

Паралельно з новими будинками розбудовуватиметься і соціальна інфраструктура. Щоправда, поки не вирішено, що це буде – садочок або школа.

Раніше повідомлялось про те, що в спорткомплексі «Зоря» до осені мають завершити ремонт басейну.

Поширити:

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930