У спорткомплексі «Зоря» до осені мають завершити ремонт басейну

У спорткомплексі «Зоря» на цьому тижні розпочався капітальний ремонт басейну. В даний час на об’єкті тривають демонтажні роботи. Далі ремонтники підсилять чашу басейну і зроблять облицювання.

Про це повідомляє кореспондент телекомпанії “МАРТ”.

Вартість запланованих робіт 5 мільйонів гривень. Використовують кошти, що були отримані від спорткомплексу під час передачі його на баланс міста.

Вибирається плитка, вирішується питання з розміткою в басейні, підрядник вже на місці, з підрядником підписаний договір. І, думаю, вже восени будемо мати вже готовий плав-басейн, – розповів Сергій Коренєв.

Кошторис передбачає демонтаж старої конструкції, гідроізоляцію чаші басейну та облицювання приміщення плиткою.

Чаша – це будівля, що стоїть окремо на власному фундаменті. Ми її підсилимо, проведемо гідроізоляцію басейну та восени маємо відкрити цей басейн для використання мешканцями нашого міста, – каже начальнику правління капітального будівництва Олександр Поздняков.

Якщо говорити про ремонт всього спортивного комплексу «Зоря», тут розрахункова вартість (без виготовлення робочої документації) приблизно 55 мільйонів гривень, каже Сергій Коренєв.

Ми плануємо ці роботи, у нас є ескізна частина проєкту, фактично, це перша частина проєктної документації стадія “є” по відновленню всього спорткомплексу “Зоря”. І ми плануємо в цьому напрямку так само рухатись і працювати, – повідомив заступник міського голови.

Сергій Коренєв каже, сума у понад 50 мільйонів для міста завелика, тому ведуться переговори про спів фінансування з державного бюджету.

Раніше повідомлялось про те, що спорткомплекс “Зоря” в разі попиту працюватиме цілодобово.

Поширити:

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31