Фото: yellow2j/Depositphotos

У Раді пропонують легалізувати коноплі з медичною метою

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, у якому пропонують узаконити коноплі з медичною метою, науково-технічної діяльності та промисловості.

Законопроєкт №4553 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання обігу конопель в медичних цілях, науково-технічній діяльності та промисловості” опублікований на офіційному веб-порталі ВРУ, передає ТСН.

Нардепи пропонують внести зміни в низку законів, які створять умови для законного використання канабісу в медичній практиці, науково-технічній діяльності і у промисловості.

В Україні понад 2 мільйони людей з нестерпним хронічним болем, з важкими онкологічними захворюваннями, епілепсією, пост-травматичним синдромом, з хворобою Альцгеймера та іншими потребують ліків на основі канабісу. Ці ліки допомагають полегшити біль, налагодити сон, зменшити судоми і просто дають шанс на нормальне життя, – розповіла народна депутатка Ольга Стефанишина, одна з авторок проєкту.

Нагадаємо, у 2020 році в Україні провели 118 операцій із трансплантації життєво важливих органів. Наступного року цей показник планують збільшити удвічі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram