Фото - Укроборонпром

У параді до Дня Незалежності візьме участь унікальна бойова машина

Уперше у військовому параді до Дня Незалежності України візьме участь броньована ремонтно-евакуаційна машина БРЕМ-4РМ, вироблена Харківським конструкторським бюро з машинобудування імені О.О. Морозова (ХКБМ).

Як передає Укрінформ, про це повідомили в пресслужбі ДК «Укроборонпром». Відзначається, що БРЕМ-4РМ виконана на базі БТР-4 та оснащена баштовим краном вантажопідйомністю 3,0 т, зварювальним обладнанням, лебідкою з тяговим зусиллям 9 т.

За допомогою цієї машини підрозділи ЗСУ здатні вести технічну розвідку на полі бою вдень і вночі, за різних погодних і кліматичних умов; ремонтувати пошкоджену бронетехніку та витягати її у разі застрягання тощо.

Читайте також: Ніагарський водоспад до Дня Незалежності підсвітять кольорами українського прапора

Також у параді візьме участь бронетранспортер БММ-4С – броньована водоплавна медична машина, яка може приймати від 4 до 10 поранених, та БТР-4Е – плаваюча бойова машина, яка є суто українською розробкою, що пройшла повний цикл від «чистого аркуша» до постановки на озброєння.

Нині БТР-4Е планово надходить до підрозділів Збройних сил України та Нацгвардії, поступово замінюючи бронетранспортери, що залишились у спадок від Радянського Союзу.

Читайте також: У МВС розкрили подробиці параду до Дня Незалежності

2 серпня стало відомо, які заходи відбуватимуться в Україні до ювілейного 30-річчя Незалежності. Святкування будуть проходити з 22 по 24 серпня.

Крім того, в Україні створили цифрову мапу подій, які можна відвідати до 30-ої річниці незалежності країни у Києві та інших містах. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram