У нас є над чим працювати: директор КОПу не має наміру забирати садки і школи із самостійною організацією харчування під свою опіку

Директор Комунального виробничого підприємства по організації харчування в навчальних закладах (більш відоме як КОП, – ред.) Віктор Васильєв запевняє, що ніяким чином не впливає на організацію харчування у дитсадках і школах. Цим питанням опікується управління освіти.

Про це Віктор Васильєв розповів в ефірі програми “Діалог” на телеканалі “МАРТ”.

Наразі КОП організовує харчування у 60 дитячих садочках та 67 школах. Там підприємство ввело нововведення – єдине двотижневе меню. Що ж до можливості переведення тих закладів, які самостійно організовують харчування, під опіку КОПу, Віктор Васильєв каже, такої мети не має.

У нас є над чим працювати. І в мене не стоїть завдання взяти ці садочки, щоб там робити революцію, – запевняє Васильєв.

Дивіться також: Моє завдання – зробити Миколаїв більш прозорим, безпечним і комфортним, – Дмитро Лазарєв

Більше того, рішення про організацію харчування у міських навчальних закладах приймає управління освіти. Найімовірніше, процедура вибору підприємства відбуватиметься через ProZorro, а це означає, що в участь у тендері можуть взяти різні компанії.

Нагадаємо, Віктор Васильєв перебуває на посаді директора Комунального підприємства по організації харчування у навчальних закладах два місяці. За цей час йому вдалось розробити єдине меню для шкіл та дитсадків, а також покращити роботу підприємства.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram