У миколаївців запитали, як вони оцінюють оновлений сквер імені Александрова

Сквер ім. Михайла Александрова (Студентський), розташований у Заводському районі Миколаєва є парком європейського зразка з сучасним освітленням, облаштованими доріжками і новими зеленими насадженнями.

У минулому році на території об’єкту було проведено масштабне оновлення і зданий в експлуатацію у листопаді 2019 року. Протягом року миколаївці мали можливість оцінити всі його переваги та особливості.

У сквері було укладено близько 1,5 тисяч квадратних метрів плитки, встановлено дизайнерські ліхтарі і лавки в стилі Loft, які, до того ж, покриті корабельним лаком, а значить мають довго служити. Крім цього в парку висаджено понад 100 кущів хризантем, самшити та інші рослини, які своїм цвітінням будуть робити парк ще більш яскравими.

Нагадаємо, цього року на день міста Миколаєва, шанувальники екстремального спорту отримали новий скейт-парк, котрий розташований на перетині вулиць Генерала Свиридова і Херсонського шосе. Телеканал “МАРТ” розпитав місцевих екстремалів, як вони оцінюють нову локацію для свого дозвілля.

Як відомо, наші журналісти познайомились з недавно облаштованим сучасним скейт-парком у Миколаєві, що розташований поблизу СК “Надія”.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram