ПроМиколаїв: що кажуть екстремальні спортсмени про новий скейтпарк?

У новому випуску “ПроМиколаїв” – спільного телепроєкту видання “Свідок.Інфо” і телеканалу “МАРТ”, наші журналісти познайомились з недавно облаштованим сучасним скейтпарком у Миколаєві.

Поряд зі спортивним комплексом “Надія” донедавна був розташований льодовий каток “Гольфстрім”, а Сьогодні ця локація вже виглядає по-новому – на майданчику встановлені фігури для виконання трюків, а на стовпах – нові LED-світильники.

Територія прибрана, головний критерій всіх вироблених робіт – безпека. Зараз міська влада шукає можливість залучення додаткових позабюджетних коштів для повного і безпечного благоустрою скейт-парку.

Дивіться також: Як миколаївці оцінюють довгоочікувану тролейбусну лінію на Намиві?

У той же час, миколаївські екстремали вже освоюються – починаючи з 8 ранку тут вже тренуються повно молодих людей, які вибирають спортивний спосіб життя. Молодь уже сьогодні відзначає цей об’єкт, як кращий у своєму роді на території міста.

Нагадаємо, реконструкція паркової зони по вулиці Генерала Попеля у Корабельному районі тривала близько три місяці і коштувала місту 10 мільйонів гривень, “ПроМиколаїв” з’ясував у місцевих мешканців їх думку щодо оновлень.  

Раніше повідомлялось, миколаївці поділились думкою про оновлений сквер на розі вулиць Погранична та Мала Морська.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram