ПроМиколаїв: новий скейт-парк по Херсонському шосе

Цього року на день міста Миколаєва, шанувальники екстремального спорту отримали новий скейт-парк, котрий розташований на перетині вулиць Генерала Свиридова і Херсонського шосе.

Телеканал “МАРТ” і знімальна група програми “ПроМиколаїв” поцікавилась думкою місцевих скейтерів, як вони оцінюють новий об’єкт активного відпочинку.

Проєкт скейт-парку переміг в конкурсі громадського бюджету. Підлітки отримали майданчик, облаштований для катання на велосипедах, скейтах і роликах. У парку кілька гірок, які дозволяють робити трюки. Крім того, облаштовано турніки для відточування техніки в воркаута.

Справа Дениса Сісіна і Євгенія Королькова (прим.ред. – автори конкурсного проєкту) є свідченням того, що мрії потрібно не тільки згадувати, їх слід наполегливо домагатися, і все обов’язково збудеться. У 2016 році ми ввели програму Громадський бюджет Миколаєва, в рамках якої кожен з вас може вирішувати, куди направити бюджетні кошти. На мою думку, цей проєкт необхідно розвивати і далі, виділяти ще більше грошей. Крім скейт-парку, плануємо створити тут класний сквер, – сказав на відкритті скейт-парку мер Олександр Сєнкевич.

Напередодні, наші журналісти познайомились з недавно облаштованим сучасним скейт-парком у Миколаєві, що розташований поблизу СК “Надія”.

Як відомо, телеканал “МАРТ” опитав жителів Корабельного району Миколаєва щодо їх ставлення до оновленого скверу Вітовського по вулиці Генерала Попеля.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram