ФОТО: Pixabay

У Миколаївському зоопарку пропонують назвати таргана ім’ям колишнього за грошовий внесок

У Миколаївському зоопарку запропонували до Дня святого Валентина відпустити нещасливе кохання, назвавши таргана іменем колишньої або колишнього за благодійний грошовий внесок.

Про це повідомляє пресслужба Миколаївського зоопарку на своїй сторінці у Facebook.

Як відпустити нещасливе кохання і звільнити серце для справжніх почуттів? Акція до Дня святого Валентина. Цього року Миколаївський зоопарках вирішив підтримати естафету багатьох зоопарків світу і провести жартівливу акцію, присвячену Дню Святого Валентина. Ця акція спрямована допомогти звільнитись від тягаря колишнього нещасливого кохання для того, щоб відшукати нове, справжнє! А ще подібні акції спрямовані на допомогу зоопаркам, адже вони є платними, і ці благодійні внески ідуть на утримання тварин. Співробітники багатьох зоопарків світу запропонували відвідувачам назвати іменами своїх колишніх коханих …тарганів, яких потім з’їдять ящірки або жабки в зоопарку, – йдеться у дописі.

Читайте також: Бюджетна комісія звернулась до поліції і суду, щоб встановити, чи законно експлуатують орлів на вулиці Соборній

Зазначається, що таким чином всі бажаючі зможуть символічно помститися негідникам, які їх скривдили, але при цьому допомогти зоопарку.

Якщо ви хочете назвати іменем негідника (або негідниці), що вас скривдив, таргана, який стане смачним обідом для наших тварин, то вам необхідно перевести благодійну грошову допомогу на рахунок Миколаївського зоопарку до 14.00 14 лютого 2021 року. Ім’я негідника треба повідомити на адресу nikozoo.nauka@gmail.com . Сюди ж (обов’язково!) надіслати скрин, що підтверджує платіж. Відео з трапези наших жабок і ящірок чекайте на нашій сторінці в facebook! Давайте відпустимо нещасливе кохання та обов’язково зустрінемо справжнє, взаємне! – сказано у повідомленні

Нагадаємо, напередодні Дня закоханих викладачі та студенти Миколаївського фахового коледжу культури і мистецтв спільно з благодійним фондом «Індиго» підготували для містян унікальну виставку витинанок. Урочисте відкриття відбулося вчора, 4 лютого, у Миколаївському росдрамі.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram