Бюджетна комісія звернулась до поліції і суду, щоб встановити, чи законно експлуатують орлів на вулиці Соборній

Планово-бюджетна комісія Миколаївської міської ради ухвалила рішення звернутись до Нацполіції та суду, аби з’ясувати, чи законно використовують рідкісних птахів для фотосесій у центрі Миколаєва.

Про це стало відомо під час засідання комісії, 9 лютого, передає телеканал «МАРТ».

Член комісії, депутат Володимир Топчий звернув увагу, що неодноразово був свідком, як під час різноманітних масових гулянь у середмісті Миколаєва проводиться незаконна підприємниця діяльність, зокрема експлуатація птахів, котрі занесені до Червоної книги України, для фотографувань з охочими.

Він додав, що білохвостого яструбового орлана неможливо придбати у зоомагазині, виростити на птахофермі або утримувати у домашніх умовах, тому вірогідно вони була знято прямо з гнізда насильницьким способом зважаючи на хижу природу цього виду.

Я неодноразово звертався до правоохоронних органів, бо щоразу бачу одних й тих самих молодиків, які торгують такими послугами. Щоразу отримую одну й ту ж відповідь: ідіть у відділок поліції, пишіть заяву, будемо перевіряти, — обурюється депутат.

Голова комісії Федір Панченко підтримав колегу та додав, що це проблема існує вже не перший рік і закликав правоохоронні органи звернути свою увагу.

У свою чергу, присутній на засіданні комісії, начальник відділу Миколаївського району обласного управління Нацполіції Андрій Шаповалов відповів, що на власників рідкісних птахів вже складись неодноразово протоколи за ст. 89 та ст. 164 ККУ, котрі були направлені до суду.

Депутат Максим Коваленко також попросив представників поліції підготуватись та надати детальну інформацію щодо всіх адмінпротоколів, котрі були складені на незаконних торговців впродовж 2020 року по вулиці Соборній та центральній площі.

Голова комісії Панченко запропонувати це включити до проекту рішення комісії, а також включити аналогічне звернення до суду щодо висновків по направлених протоколах поліції.

Нагадаємо, 9 лютого, планово-бюджетна комісія Миколаївської міської ради схвалила встановлення нового світлофора у Миколаєві.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram