У Миколаївському міськвиборчкому відкрили сейф з відомчими документами

4 жовтня, під час засідання Миколаївської міської виборчої комісії, вдалося розкрити відомчий сейф, ключі від якого зникли разом з головою ТВК Тетяною Павловою, котра ігнорує засідання.

Про це повідомляє видання “НикВести”.

Відзначається, що спочатку члени виборчої комісії, засіданням якого керує заступник голови ТВК Ірина Пономаренко викликали поліцію і представників ДСНС, щоб розкрити замки дверей кабінетів і сейфа, де знаходилися документи, необхідні для роботи виборчкому.

Однак, представники ДСНС не приїхали на виклик. Тому члени комісії вирішили викликати приватних фахівців, щоб розкрити замки. Перший прибув фахівець зламав двері кабінету виборчкому, але розкрити замок сейфа йому не вдалося. Міськвиборчком вирішив викликати ще одного робочого, щоб спробувати відкрити сейф. У підсумку, через деякий час йому це вдалося.

Перевіряючи вміст сейфа, члени виборчкому знайшли там канцтовари, а також дві печатки ТВК (діюча і старого зразка, яка була дійсною до створення Миколаївської міської виборчої комісії Миколаївського району).

У сейфі були папка з різними постановами і списками кандидатів у депутати, папка документами на реєстрацію спостерігачів, заміни, протоколи засідань, папка з вхідною кореспонденцією.

У другому відділенні сейфа виявлено: заяву партії «Опозиційна платформа – За життя» на реєстрацію кандидатів, аналогічні документи партій «Слуга народу», «Наш край», «Європейська солідарність», «Батьківщина», «Пропозиція», «Миколаївці», «Партії Шарія» та інших політичних сил, а також кандидатів на посаду Миколаївського міського голови.

Комісія має намір тепер описати все, що знаходилося у сейфі міськвиборчкому. Тільки після цього вони зможуть приступити до роботи.

Нагадаємо, 3 жовтня, Миколаївська міська виборча комісія не зуміла провести засідання, оскільки на нього не прийшла її очільниця Тетяна Павлова, а також зникли ключі від кабінету, де знаходять відомчі документи.

Раніше повідомлялось, Миколаївська обласна територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати списки кандидатів у депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ» через технічні помилки. 

Також стало відомо, 2 жовтня, Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну територіальну виборчу комісію зареєструвати списки кандидатів у депутати від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Миколаївську облраду

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram