Фото: Nikvesti.com

Миколаївський облвиборчком не зареєстрував список ОПЗЖ на вибори

27 вересня, Миколаївська обласна територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати списки кандидатів у депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ» через технічні помилки.

В ході вивчення виборчих партійних списків члени комісії виявили ряд похибок у прізвищах кандидатів і прийняли постанову про відмову в реєстрації поданих списків, повідомляє видання “НикВести”.

Окрім того, члени комісії надали партії 24 години для виправлення всіх технічних помилок перед повторним розглядом списку кандидатів.

У свою чергу народний депутат України від партії «Слуга народу» Ігор Негулевський заявив про підміну списків кандидатів в депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ», які були подані для реєстрації в облвиборчком і викликав поліцію.

Нагадаємо, 6 вересня, Миколаївська обласна виборча комісія прийняла рішення про створення 7 територіальних виборчих округів для проведення виборів в депутати Миколаївської обласної ради.

Також повідомлялось, п’ять сільських виборчих комісій сформували округи з порушенням – неправильно розподілили депутатські мандати, не з першого разу утворили необхідну кількість округів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram