Миколаївський міськвиборчком не зібрався на засідання

У суботу, 3 жовтня, Миколаївська міська виборча комісія не зуміла провести засідання, оскільки на нього не прийшла її очільниця Тетяна Павлова, а також зникли ключі від кабінету, де знаходять відомчі документи.

Впродовж півтори години очікування, члени комісії прийняли рішення перенести засідання на завтра, 4 жовтня.

В разі, якщо її голова Тетяна Павлова знову не з’явиться на засідання і не надасть ключі від кабінету з необхідними для роботи комісії документами – будуть викликати поліцію, при якій будуть розкриті двері, а також сейф, у котрому зберігається документація.

Також вони планують звернутися до Центральної виборчої комісії з проханням роз’яснити як надалі продовжувати свою роботу.

Нагадаємо, 27 вересня, Миколаївська обласна територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати списки кандидатів у депутати Миколаївської облради від партії «ОПЗЖ» через технічні помилки. 

Також стало відомо, 2 жовтня, Миколаївський окружний адміністративний суд зобов’язав обласну територіальну виборчу комісію зареєструвати списки кандидатів у депутати від політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» у Миколаївську облраду.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram