У «Миколаївкомунтрансі» показали, як підтримують чистоту в прифронтовому місті

Робота комунальних служб у місті не припиняється ні на хвилину. Працівники комунального підприємства «Миколаївкомунтранс» розповіли і показали, як організували роботу в умовах воєнного стану.

Більше дивіться у сюжеті. 

Вони прокидаються, коли лише світає, виходять на роботу, як тільки закінчується комендантська година і працюють оперативно аж до пізнього вечора. Частіше за все їхня робота непомітна для більшості людей, однак дуже важлива. Вже дев’ять місяців поспіль працівники комунального підприємства «Миколаївкомунтранс» дбають про чистоту Миколаєва в умовах великої війни. 

Кожного дня працює порядка 15 наших машин, а також 35 працівників нашого підприємства. Мова йде про водіїв, вантажників, прибиральників. Працюємо ми без вихідних, у тому числі і в святкові дні також. Тобто наша робота — це безперебійний процес, — зазначила логістка підприємства Любов Чабанюк.

Щодня комунальники опрацьовують до тисячі ста контейнерів зі сміттям. «Миколаївкомунтранс» обслуговує три райони міста – Центральний, Заводський та Інгульський.

На підприємстві зазначають, за щоденними обсягами відходів видно, кількість населення міста скоротилася майже вдвічі. Людям, які залишаються в Миколаєві, не слід забувати про правила сортування сміття.  

Пластик треба утилізовувати у спеціальні сміттєві залізні сітки, тверді побутові відходи – в кубоподібні контейнери, а габаритне сміття – до бункерів-накопичувачів, так званих «човників». Таке відповідальне ставлення значно полегшить роботу комунальників.

А своєчасна оплата за комунальні послуги допоможе підприємству підтримувати в належному стані техніку, своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам, а також підтримувати чистоту в місті.

Нагадаємо, у лютому й березні цього року КП «Миколаївкомунтранс» не припиняло своєї роботи, аби у місті зберігалась чистота та вчасно здійснювався вивіз сміття.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram