«Миколаївкомунтранс» не припиняє своєї роботи: побутові відходи та сміття вивозять за звичним графіком

Комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» не припиняє своєї роботи, його співробітники працюють у штатному режимі, аби у місті зберігалась чистота та вчасно здійснювався вивіз сміття.

Про це йдеться у сюжеті ТРК «МАРТ».

Жодні повітряні тривоги, сирени чи атаки ворога не зупиняють роботу організації критичної інфраструктури, розповів головний інженер «Миколаївкомунтранс» Гліб Власов.

З перших днів війни ми не зупиняли свою роботу, в будь-яких умовах стараємося вчасно вивозити сміття. Так, стикаємося весь час з певними проблемами і труднощами під час роботи. Однак загалом вже звикли до праці в нинішніх умовах і максимально зараз вичищаємо місто від сміття, — розповів він.

Гліб Власов

«Миколаївкомунтранс» обслуговує Центральний, Заводський та Інгульський райони міста, а на території Корабельного району вивозом сміття займається інше комунальне підприємство «Обрій ДКП». Гліб Власов каже, окрім нестачі коштів, гострих проблем наразі немає, аби «Комунтранс» припинив свою роботу. 

Дивіться також: Миколаївські піротехніки продовжують знешкоджувати вибухові предмети,
що падають на місто внаслідок обстрілів

Щоденно по місту працює три бригади «Миколаївкомунтрансу», а також курсує до 20 великих сміттєвозів. Містян просять бути відповідальними при поводженні зі сміттям, не створювати стихійних звалищ, дотримувати у чистоті свій куточок Миколаєва. 

Сміття вивозимо згідно графіку, як і до війни. Намагаємося по максимуму вичищати місто. Якщо у нас трапляються якісь перебої, то відповідно те, що не вивезли у попередній день, то першочергове вивозиться на наступний, — зазначив головний інженер підприємства.

У разі якщо ви виявляєте, як на певній локації міста не вивезли сміття, слід написати на сторінку «Contact Centre при Миколаївській міській раді» у Facebook, значивши місце чи адресу. 

Працівники «Комунтрансу» звертаються до містян з проханням вчасно сплачувати за послуги з вивезення сміття, адже це якнайкраще на сьогодні допоможе роботі КП.

Якщо є звісно можливість, є якісь кошти, то будь-ласка вносіть оплату за надані послуги. Це буде якнайкраща допомога у даній ситуації, — сказав Гліб Власов.

Нагадаємо, комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» поповнився новою спеціалізованою технікою для збирання, перевезення, перероблення і утилізації твердих побутових відходів.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram