Автопарк «Миколаївкомунтранс» поповнився сучасною спецтехнікою

Комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» поповнився новою спеціалізованою технікою для збирання, перевезення, перероблення і утилізації твердих побутових відходів.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Зокрема, до автопарку «Миколаївкомунтрансу» придбали сучасний сміттєвоз для транспортування відходів ТПВ із заглиблених сміттєвих контейнерів, бульдозер «Utrak» українського виробництва для рекультивації полігонів твердих побутових підходів, а також екскаватор «АМКОДОР» виготовлений у Білорусі, що оснащений ковшем об’ємом 0.8 куба.

Директор департаменту житлово-комунального господарства Сергій Коренєв відзначив, що загальна вартість придбаної техніки склала понад вісім мільйонів гривень.

Техніка нова, відповідає сьогоднішнім вимогам та буде працювати на благо міста. Також ми обговорюємо питання подальшого оновлення парку “Миколаївкомунтрансу”, адже для цього і була проголосована програма поводження з твердими побутовими відходами, наприкінці минулого року, – сказав посадовець.

Дивіться також: Миколаївкомунтранс працює в штатному режимі, незважаючи на карантин

Мер Миколаєва Олександр Сєнкевич впевнений, досвід пілотного проєкту щодо заглиблених контейнерів вже довів свою ефективність і розраховує на подальше розширення практики їх застосування у місті.

На сьогоднішній день у нас вже встановлено вісім заглиблених у землю контейнерів у Заводському районі. Це був пілотний проєкт, сподіваюсь найближчим часом, коли ми відпрацюємо техніку роботи з такими контейнерами, то зможемо охопити вже все місто. Я думаю це відбудеться у комплексі з контейнерами-човниками, які будуть застосовуватись у приватному секторі, – зазначив Миколаївський міський голова.

Нагадаємо, у червні цього року комунальне підприємство «Миколаївкомунтранс» придбав сміттєвоз власним коштом.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram