У Миколаєві затримали чоловіка, який гуляв по вулиці з гранатою

Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі.

30 травня, близько 15.30 на спецлінію 102 надійшло повідомлення від місцевих мешканців про те, що по вул. Будівельників у Миколаєві ходить чоловік із вибухонебезпечним предметом.

На місце події оперативно прибув наряд бійців роти поліції особливого призначення, спеціалісти вибухотехнічної служби ГУНП та слідчо-оперативна група відділення поліції № 2 МРУП.

Читайте також: Затриманий коригувальник окупантів виявився колишнім працівником Миколаївського бронетанкового заводу

Миколаївець перебував у стані алкогольного сп’яніння та повідомив спецпризначенцям, що у нього в кишені знаходиться корпус гранати Ф-1 та підривач до неї.

Слідчі відділення поліції № 2 Миколаївського районного управління затримали 43-річного зловмисника у порядку ст. 208 КПК України. Затриманому загрожує до семи років позбавлення волі. Нині слідчі дії тривають. 

Читайте також: На Львівщині затримали мешканку Миколаївської області, яка закликала здавати позиції ЗСУ

Нагадаємо, що керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Як відомо, зрадницею виявилась депутатка Тетяна Мезіна.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти: