Тетяна Мезіна. Фото з відкритих джерел

Депутатці райради на Миколаївщині повідомлено про підозру у колабораціонізмі

За вчинене підозрюваній загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

Керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Як відомо, зрадницею виявилась депутатка Тетяна Мезіна.

За даними слідства, депутат райради з 19 березня 2022 року, під час окупації збройними формуваннями РФ міста Снігурівка, вступила у злочинну змову з окупантами та добровільно погодилася на співпрацю з ними. Підозрювана всіляко сприяла окупантам в організації і проведенні заходів політичного характеру, здійсненні інформаційної діяльності, спрямованої на підтримку держави – агресора та її збройних формувань, забезпечувала їх житлом та продуктами харчування, а також погодилась фактично виконувати функції управління містом від імені та інтересах окупаційного режиму.

Крім того, депутатка займалась організацією розподілу гуманітарної допомоги від імені РФ, у т.ч. отриманої від українських волонтерів, з висвітленням таких заходів у російських засобах масової інформації, контролювала та організовувала переміщення мешканців до тимчасово окупованого ворожими військами м. Херсона.Колаборантку викликано через родичів до слідчих органів для надання відповідних свідчень.

У разі ухилення – до суду буде спрямовано клопотання про надання дозволу на її затримання та доставлення до суду для обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Управлінням СБУ в Миколаївській області.

За вчинене підозрюваній загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від 10 до 15 років та з конфіскацією майна.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram