Фото: Служба безпеки України

CБУ затримала миколаївця — агента ФСБ

Співробітники контррозвідки Служби безпеки України викрили в Миколаєві агента російської спецслужби ФСБ.

За завданням ФСБ РФ зловмисник, який працював на одному із стратегічних підприємств, займався збором секретних даних в оборонній сфері, повідомляють у прес-центрі СБУ.

Для отримання доступу до технічної документації новітніх розробок, а саме закритих програм по використанню безпілотних літальних апаратів, він намагався завербувати одного з керівників установи.

Оперативники СБУ затримали агента на гарячому, безпосередньо під час контрольованої передачі йому «секретних даних», – йдеться у повідомленні.

В Службі безпеки зазначили, відносно нього розпочато кримінальне провадження за частиною 1 статті 111 (державна зрада) КК України (від 10 до 15 років).

Фото: Служба безпеки України

Нагадаємо, 5 лютого, контррозвідка СБУ повідомила про припинення діяльності агентурної мережі ФСБ РФ на території Одеської, Миколаївської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей.

Раніше повідомлялось, Служба безпеки України викрила в Києві протиправну схему фіктивного виконання ремонтних робіт машинних комплексів АТ «Укрзалізниця» для експлуатації залізничних шляхів.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram