Фото: Служба безпеки України

СБУ викрила схему фіктивного ремонту рухомого складу «Укрзалізниці»

Служба безпеки України викрила в Києві протиправну схему фіктивного виконання ремонтних робіт машинних комплексів АТ «Укрзалізниця» для експлуатації залізничних шляхів.

Про це повідомляє прес-служба СБУ.

За висновками фахівців, подальша експлуатація колій після такого «ремонту» створювала потенційну загрозу стабільному функціонуванню об’єктів критичної інфраструктури залізничної галузі. Оперативники спецслужби встановили, що комерсанти вступили у змову з керівництвом однієї з філій АТ «Укрзалізниця». Протягом декількох років фігуранти надавали послуги технічного обслуговування обладнання на поїздах та машинах лише на папері. Натомість рухомий склад продовжували експлуатувати у технічно несправному стані, ставлячи під загрозу стабільну роботу залізничної інфраструктури, — йдеться у повідомленні.

СБУ ініціювала відповідні експертизи, котрі підтвердили фіктивність наданих послуг і нанесення шкоди АТ «Укрзалізниця».

Фото: Служба безпеки України

Зокрема, зазначається, що в січні 2021 року Київська місцева прокуратура №6 повідомила шість підозр фігурантам справи за ознаками кримінального злочину, передбаченого частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України.

Звинувачувальні матеріали направлені до Печерського районного суду міста Києва, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 19 січня, “Укрзалізниця” працює над підвищенням безпеки у приміських поїздах. Для цього у вагонах, зокрема, планують встановити камери відеонагляду.

Раніше повідомлялось, “Укрзалізниця” збирається повернути турнікети на ключові станції, щоб рахувати “зайців” і боротись з ними.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram