Фото - СБУ

У Миколаєві викрили подружжя, яке допомагало окупантам вбивати українських військових

Загалом в Україні впродовж цього тижня було здійснено близько 20 тисяч перевірок в рамках профілактичних заходів з виявлення ДРГ.

У Миколаєві викрили та затримали місцевих жителів, чоловіка та дружину, які здавали росіянам позиції українських військових. Про це заявив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін в ефірі інформаційного телемарафону.

Правоохоронці встановили, що сімейна пара стала на бік ворога та надавала оркам всю інформацію щодо позицій військовослужбовців ЗСУ для того, щоб потім «росіяни могли влучно стріляти своїми клятими ракетами».

Читайте також: Мешканців Миколаївщини викрили у незаконному зберіганні зброї та боєприпасів

Єнін також розповів, що загалом в Україні впродовж цього тижня було здійснено близько 20 тисяч перевірок в рамках профілактичних заходів з виявлення ДРГ.

Серед них сотні людей викликали підозру в можливій роботі на ворога і таких одразу для подальшого супроводження передають підрозділам СБУ,- зазначив він.

Заступник глави МЗС також додав, що за останні сім днів в Україні затримали 20 колаборантів, з яких близько 10 – в Києві.

Найчастіше затримуємо таких негідників на блокпостах або під час патрулювання. А на третьому місці – інформування нашими громадянами,- підсумував Єнін.

Читайте також: На Львівщині затримали мешканку Миколаївської області, яка закликала здавати позиції ЗСУ

Нагадаємо, що керівником Миколаївської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру депутатці Баштанської районної ради у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України). Як відомо, зрадницею виявилась депутатка Тетяна Мезіна.

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram