У Миколаєві успішно реалізували ще один проєкт Громадського бюджету

У Миколаєві реалізували проєкт Громадського бюджету «Дикий сад. Погляд крізь тисячоліття».

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Автор проєкту Денис Барашковський розповідає, що вдалось виконати за програмою фінансування «Громадський бюджет». Він задоволений результатом роботи. Чоловік не приховує емоцій, адже проект реалізували на 100 відсотків.

Я дуже щасливий, що нам вдалось реалізувати цей проєкт. «Дикий сад» – це перлина нашого міста. І Громадський бюджет допоміг нам, щоб ця перлина заблищала більш яскравими тонами, – сказав Денис Барашковський.

Замість старого асфальту на прилеглій території було покладено плитку. Також ми облаштували  оглядовий майданчик: важка техніка вирівняла поверхню, після цього встановили огорожу. В рамках проєкту по периметру городища зроблено 10 двосторонніх інформаційних банерів, а на території самого городища встановлено 10 табличок з інформацією про «Дикий сад».

Історичну локацію оглянув і Олександр Сєнкевич. Міський голова підкреслив важливість програми «Громадський бюджет». Адже саме вона дає можливість кожному миколаївцю ініціювати перетворення у місті.

Керівник розкопок на території городища «Дикий сад» Кирило Горбенко також дуже позитивно оцінив зміни, що сталися за останній час.

 На банерах можна дізнатися про історію «Дикого саду», про те, чим займалися його мешканці, а також як проходили дослідження об’єкту. Прогулюючись оглядовим майданчиком, можна побачити цитадель городища, – зазначив Кирило Горбенко.

Тепер під час екскурсій відвідувачі мають змогу не тільки побачити залишки фундаменту будівель, але й скласти загальне уявлення про життя та побут давніх миколаївців, які тут жили 3200 років тому.

Тепер городище виглядає як справжній музей під відкритим небом – а в планах – створення ще більш комфортного простору поблизу території Дикого саду.

Нагадаємо, що Археолог Кирило Горбенко розповів, які перспективи музею городища Дикий Сад

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві планують покращити інфраструктуру біля городища Дикий Сад

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram