У Миколаєві урочисто відкрили пам’ятну дошку народному артисту Віктору Пасечнику

На вулиці Велика Морська 11 грудня урочисто відкрили меморіальну дошку народному артисту України Віктору Пасечнику. На захід, аби вшанувати пам’ять діяча, зібрались друзі та прихильники актора.

Про це повідомляє кореспондент телеканалу “МАРТ”.

Взятися за таку відповідальну роботу погодився відомий художник та скульптор, заслужений діяч мистецтв України Іван Якович Булавицький.

Дякую тим людям, які підняли цю тему, ініціативній групі і тим, хто доручив мені виконати цю роботу. Для кожного художника, особливо коли йому довіряють таке завдання, це завжди почуття великої відповідальності, – поділився з нами автор таблиці Іван Якович.

Ініціативу з увічнення пам’яті видатних людей, які залишили свій слід в культурній історії нашого міста 10 червня прийняв Миколаївський виконавчий комітет. Згідно з ним, схожі меморіальні дошки встановлять ще трьом творчим особистостям: письменнику та журналісту Борису Араву, першому директору школи гардемаринів Валетнину Кондратенку та українському хормейстеру, заслуженому працівнику культури України Світлані Фоміних. А до кінця року планується встановити QR-коди, які показуватимуть більш детальну інформацію про особу зі світлинами, відео та аудіо.

Нагадаємо, 29 липня, у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки на честь актора, заслуженого діяча мистецтв України і екс-директора театру Миколи Кравченка.

Як відомо, у Миколаївському академічному художньому російському драматичному театрі 11 вересня відкрили персональну виставку Леоніда Ященка.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram