У Миколаєві стартував проєкт «Британці, які розбудовували Український Південь»

Популяризація Миколаївщини та її культурно-туристичного потенціалу. Під таким гаслом розпочався проєкт «Британці, які розбудовували «український південь». Він спрямований на вшанування та відродження тих, хто розвивав Миколаївську область.

Про це повідомляє кореспондент ТРК “МАРТ”.

Проєкт «Британці, які розбудовували український південь» триватиме 2 роки.  Суть проєкту полягає в тому, що його учасники за два роки охоплять низку відомих постатей, діяльність яких пов’язана з Миколаївщиною. Та презентують локації, де вони залишили свій слід в історії.

Серед перших особистостей учасники проекту згадали губернатора Миколаєва Олексія ГРЕЙГА. У день його пам’яті вони завітали до до Краєзнавчого музею «Старофлотські казарми».

Ми вирішили починати з Грейга – тому що роль його непересічна . це дивовижна – це потужна людина, яка навколо себе організовувала всіх іноземців, всім було що робити, як робити і все було підконтрольно”, – уточнила Тетяна Чичкалюк, голова асоціації лідерів туристичного бізнесу Миколаївщини.

Після ознайомлення зі славетною спадщиною Грейга в залах музею учасники організували чаювання з британським адміралом, і мало воно аутентичний українській присмак. У британській чай додали мигіївський чебрець та актовський мед.

Нагадаємо, що Розвиток медичного туризму в Україні обговорили на міжнародному конгресі.

Як раніше повідомлялось, у Миколаєві до Дня туризму пройшла презентація нового маршруту.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram