Фото: Lexinform

У Миколаєві сім’ї з дітьми можуть отримати допомогу

Кожна сім’я з дітьми може отримати допомогу дитячими товарами: підгузками, дитячим харчуванням, дитячими засобами гігієни тощо.

Миколаївський міський центр соціальних служб з перших днів підтримує сім’ї з дітьми, які сам на сам опинилися з бідою війни.

Завдяки міжнародним фондам, підтримці небайдужих підприємців і простих людей, ми розширили асортимент допомоги та маємо змогу підтримати сім’ї повторно. Щиро тішимося, коли чуємо слова вдячності та бачимо усміхнені дитячі очі від радості іграшці та книзі.

У Миколаївській міськраді нагадали алгоритм отримання допомоги:

Заповніть анкету за посиланням, де чітко пропишіть свої потреби. Очікуйте на дзвінок фахівця нашого Центру, який зателефонує протягом декількох днів: https://forms.gle/RbjypPZpAmXPkpqs8

Анкету можна заповнити одноразово. Тож, збережіть номер телефону фахівця та зателефонуйте йому повторно через 3 тижні, якщо у цьому є потреба.

Читайте також: Для пологових будинків Миколаєва доставили гуманітарну допомогу

Щоденний великий обсяг нових звернень потребує часу на обробку – віднесітся до цього з розумінням та зачекайте декілька днів. Наша система оптимізована, тому ми завжди бачимо всі ваші заявки та час, коли ви звернулися та отримували пакунок.

Кожна сім’я з дітьми може отримати допомогу дитячими товарами: підгузками, дитячим харчуванням, дитячими засобами гігієни тощо, навіть якщо не відноситься до жодної із перелічених у анкеті соціальних категорій. Продуктові набори ми отримаємо, нажаль, не на постійній основі, за умови їх наявності видаємо соціально-незахищенем категоріям сімей з дітьми.

Кожного дня миколаївці та ціла Україна доводять, як можуть згуртуватися і тримати фронти заради перемоги. Людяність – це важливо зараз зберігати в собі.

Нагадаємо, що у Миколаєві та кількох громадах області продовжують щодня видавати 18 тисяч буханців свіжого хлібу завдяки допомозі Всесвітньої продовольчої програми від ООН та за сприяння ГО “Тарілка”. З 12 травня до хлібини додаватиметься м’ясна консерва. 

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram