Фото - mkrada.gov.ua

Для пологових будинків Миколаєва доставили гуманітарну допомогу

Матері та немовлята Миколаєва матимуть можливість отримати необхідне медичне забезпечення та якісний догляд.

Як повідомляє Громадська спілка “Український фонд енергоефективності та енергозбереження”, волонтери всіма можливими способами підтримують населення та захисників Миколаївщини.

На початку квітня відбувся перший візит в цей регіон представників гуманітарного штабу Громадської спілки. Тоді для налагодження якісного зв’язку в рамках волонтерської місії ми передали керівництву міста та області термінали Старлінк. Тоді ж було покладено початок діалогу про подальші спільні дії: гуманітарну медичну допомогу, відбудову та розвиток міста після перемоги, – зазначають у повідомленні.

Сьогодні в продовження співпраці Гуманітарна допомога від Громадської спілки “Український фонд енергоефективності та енергозбереження” та ЮНІСЕФ прибула в миколаївські пологові будинки №1,2,3.

Завдяки доставленому гуманітарному вантажу матері та немовлята Миколаєва матимуть можливість отримати необхідне медичне забезпечення та якісний догляд.

Дякуємо захисникам, мешканцям, та керівництву Миколаєва — за те, що тримаються у ці складні години. Особлива подяка за плідну співпрацю та підтримку нашої ініціативи меру Миколаєва Олександру Федоровичу Сєнкевичу, Анару Натигоглі Агазаде та Анару Ахундову. Віримо, дуже скоро настане час для втілення планів про відбудову та розвиток міста. Миколаїв вистоїть, відбудується і стане ще кращим, ніж був до війни”.

Нагадаємо, що у Миколаєві та кількох громадах області продовжують щодня видавати 18 тисяч буханців свіжого хлібу завдяки допомозі Всесвітньої продовольчої програми від ООН та за сприяння ГО “Тарілка”. З 12 травня до хлібини додаватиметься м’ясна консерва. 

Як відомо, актуальну інформацію про ситуацію в Україні та Миколаївській області в умовах російсько-Української війни можна знайти:

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram