Фото: Олександр Сєнкевич / Facebook

У Миколаєві придбають нові тролейбуси

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич підписав у Києві гарантійне погодження з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо придбання 60-ти тролейбусів для Миколаєва.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/SenkevichNikolaev/posts/2052369291561382

Олександр Сєнкевич відзначив, що у підписанні документу взяли участь керівник проєкту Олексій Ушаков, а також представники ЄБРР Марк Магалецький і Денис Гайовий.

Попереду ратифікація цього погодження на сесії міської ради, а далі чекаємо на переможця тендеру (який організовує ЄБРР) та підписуємо контракт, – написав міський голова Миколаєва.

Дивіться також: Як миколаївці оцінюють довгоочікувану тролейбусну лінію на Намиві?

Він також додав, що гарантійне погодження передбачає закупівлю 60 тролейбусів, зокрема 20 з яких будуть на автономному ходу.

Дякую нашим партнерам, що не дивлячись на різного роду перепони, ми все ж таки отримали можливість підписати це погодження. Захід відбувся з дотриманням всіх карантинних норм, – підсумував Олександр Сєнкевич.

Нагадаємо, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич заявив про завершення проектування тролейбусної лінії в Корабельний район і анонсував початок робіт на кінець 2020 року. 

Раніше повідомлялось, Миколаївська міська рада переходить на новий формат співпраці з «Електротрансом».

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram