ФОТО: УНІАН

У Миколаєві поліція з’ясовує, що за чоловік чіпляється до дітей, та нагадує про правила безпеки

Останнім часом у батьківських чатах почала поширюватись інформація про те, що вже до школярів у різних районах Миколаєва підходили незнайомці із пропозиціями солодощів або допомоги тварині.

Наразі ця інформація перевіряється ювенальними поліцейськими, досліджуються наявні камери відеоспостереження, які б могли зафіксувати вказані події, проводяться бесіди з педагогічним складом шкіл, батьками та дітьми, повідомляє пресслужба поліції Миколаївської області.

За одним з фактів вже з’ясовано, що через застереження батьків та педагога, хлопчик вигадав історію, побачивши червоний автомобіль, про який йшла мова у повідомленнях в чатах, та злякавшись.

В іншому випадку, як встановили поліцейські, чоловік дійсно запрошував хлопчика сісти в авто, але з причини, що діти, граючись в сніжки, поцілили йому в авто, і він вимагав зустрічі з батьками з метою вимагати матеріального відшкодування. Але учень не розповів ці деталі батькам.

Проте, ювенальні поліцейські посилили превентивну роботу з адміністраціями шкіл усіх районів та проведенням профілактичних бесід. А поліція Миколаївської області звертається до батьків з проханням в черговий раз поговорити зі своїми дітьми та нагадати правила безпеки та поведінки на вулицях.

Нагадаємо, Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект №3055 про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства. Закон підтримали 322 нардепа.

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram