Домашнє насильство. Фото: Волинь Online

В Україні посилили покарання за сексуальну експлуатацію дітей

Верховна Рада України ухвалила в другому читанні законопроект №3055 про захист дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства.

Закон підтримали 322 нардепа, повідомляє ТСН.ua.

Відзначається, що вчинення повнолітнім дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк.

Ті самі дії, вчинені за грошову або іншу компенсацію, або обіцянку винагороди потерпілому або третій особі, близьким родичам або членам сім’ї, караються позбавленням волі на п’яти до восьми років.

Читайте також: Прокуратура наполягатиме на довічному позбавленні волі вбивці 11-річної Даші Лук’яненко

Пропозиція зустрічі, з метою залучення дитини в виготовлення дитячої порнографії, буде каратися позбавленням волі на строк від двох до п’яти років. Виготовлення, розповсюдження або збут дитячої порнографії караються ув’язненням на термін від восьми до 12 років.

Також забороняється проведення видовищного заходу сексуального характеру, в якому бере участь неповнолітня особа. Це карається позбавленням волі на строк від п’яти до семи років.

Нагадаємо, у Маріуполі Донецької області двоє підлітків кілька разів ґвалтували неповнолітню. Відео знущань вони знімали на відео та викладали у  Telegram. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram