У Миколаєві почали процес ліквідації обласної податкової

У Миколаєві стартував процес ліквідації Головного управління Державної податкової служби в області.

Про це повідомляє прес-служба ГУ ДПС в Миколаївській області.

https://www.facebook.com/tax.mykolaiv/posts/410307267032166

Повідомляється, що 20 жовтня 2020 року державному реєстратору були подані документи для внесення до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань записи про ліквідацію Головного управління ДПС в Миколаївській області.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2020 №893 «Деякі питання територіальних органів Державної податкової служби», наказу ДПС України від 08.10.2020 №556 «Про ліквідацію територіальних органів ДПС» строк заявлення кредиторами своїх вимог до Головного управління ДПС у Миколаївській області становить два місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення щодо припинення юридичної особи, – сказано в повідомленні.

Дивіться також: Субсидію на новий опалювальний сезон можуть нарахувати автоматично

Нагадаємо, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі зі студентами Львівської політехніки заявив, що наша країна не зможе гарантувати виплати майбутнім пенсіонерам вже через 15 років.

Раніше повідомлялось, до кінця 2020 року долар в Україні коштуватиме близько 28 гривень. Такий же курс американської валюти передбачається і в 2021 році. 

Поширити:

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram